Nový web pro Ecoone Europe

Pro Ecoone Europe jsme ještě pod značkou AW-dev vytvořili webový katalog služeb zaměřených na efektivní vytápění, chytrý dům, energetické poradenství a další. Promyšlená kategoriezace produktů, USP's, produktové listy a obsahová sekce posouvají web ecooneworld.com před weby konkurence.

Návrhová část

Při návrhu webu jsme postupovali jako obvykle. Začali jsme informační architekturou a wireframe modelem, tedy návrhem na úrovni rozložení prvků, obsahových částí a konverzních cest. Následně jsme realizovali návrh grafiky.

Grafický návrh webu

Grafický návrh webu

Implementace, testování, spuštění

Web jsme nasazovali na náš proprietární CMS EIP. Poté, co CMS nainstalujeme, nakonfigurujeme a nakódujeme šablony, dostavá klient zabezpečený přístup na testovací server. Tam probíhá testování či připomínkování. Až ve chvíli, kdy jsme spokojeni, vystavujeme web na produkční server a zpřístupňujeme jej návštěvníkům. Stejně tak tomu bylo i v tomto případě.

Co řekl klient?

Díky Týmu AW-dev se naše prezentace posunula na vyšší level. Od návrhu k realizaci to šlo opravdu rychle. Velice si ceníme dokonalého zpracování, rychlého jednání a profesionálního přístupu.

  • Filip Mikulenka
  • Shareholder

Pojďme společně dělat internet lepší.