Návrh uživatelských rozhraní

Pomůžeme vám navrhnout webovou či mobilní aplikaci, eshop nebo web. Návrh rozhraní, neboli interakčního designu, pomáhá vizualizovat základní rozložení, textace a průchod webem či aplikací.

Mám zájem

K čemu slouží

Slouží pro přenos myšlenky do vizuální podoby. Výsledná skica, wireframe či prototyp popisuje rozložení, typografii, hlavní prvky, cestu po webu či v aplikaci a podobně. 

Postupuje se vždy od nejjednodušších nákresů ke složitějším. Díky tomu jsme schopní při zjištění problému či nejasnosti rychle udělat změnu. Pokud by k těmto změnám docházelo ve fázi kreslení grafiky, nebo až při programování, byly by mnohonásobně složitější. 

Výsledný wireframe či prototyp slouží také jako zadání pro další fáze. Ať už jde o tvorbu vizuálu nebo podkladů pro analytiky či vývojáře.

 

Co umíme provést

Máme zkušenosti s webovými stránkami, rozsáhlými katalogy, webovými magazíny a e-shopy. Umíme pracovat i na mobilních aplikacích, jako pro iOS, tak pro Android, a zvládneme i hybridní aplikace. 

Webové stránky

 

Mobilní aplikace

 

Eshopy

 

Vytváříme jak jednoduché low-fidelity wireframe, tak i velmi komplexní prototypy pro uživatele takřka nerozeznatelné od reálného produktu či služby. Tyto prototypy často slouží pro uživatelské testování, pro které je používáme.

Co získám

Získáte wireframe či prototyp vaší aplikace, webu či eshopu, který dále budete potřebovat jako zadání pro grafiky, analytiky a vývojáře. 

Také již v rané fázi projektu budete přesně vědět, jak bude vše vypadat, jaké bude mít produkt či služba funkcionality, a co vše bude potřeba vytvořit. Získáte tím širší představu o celkové velikosti.

Navíc již v této fázi můžete začít testovat dodaný wireframe či prototyp s vašimi uživateli, a rovnou tak vědět, zda neobsahuje nějaké nepřesnosti oproti původním představám.

Proč si nás vybrat

Máme za sebou mnoho různorodých projektů, jak pro malé, tak pro velké klienty, ze kterých čerpáme naše zkušenosti.

Máme tým odborníků, který má dohromady velké know-how, které můžete využít pro váš projekt. Máme v týmu specialisty, kteří navrhují webové stránky, katalogy, eshopy nebo velké imalé mobilní aplikace pro platformy iOS, Android a zvládáme i hybridní aplikace. 

 

Klienti, kteří nám důvěřují

Jak to probíhá

Na základě zadání, poznání cílové skupiny a seznámení se s projektem začneme navrhovat základní cesty. Ty pak procházíme společně a validujeme si, že to, co kreslíme, koresponduje s vašimi znalostmi problematiky. Takto v interakcích vytvoříme celý projekt.

Pro zlepšení výstupu doporučujeme na projektech použít i uživatelský výzkum a uživatelské testování.

 

Máte zájem o návrh uživatelského rozhraní?

Napište nám nezávaznou poptávku

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
×

S čím vám ještě pomůžeme

Naše poslední práce

Pojďme společně dělat internet lepší.