Nejčastější chyby při vývoji produktu

V dalším podcastu v Mladém podnikateli u Jirky Rosteckého Michal upozornil na nejčastější chyby při vývoji produktů. Zaměřil se na fázi Product Discovery, která často neprobíhá optimálně a přinesl konkrétní příklady témat, na která se zaměřit.

Michal Voják

CEO & Head of Design

Video z rozhovoru najdete na stránkách Mladého podnikatele

Jak firmy nejčastěji chybují při vývoji produktů? Jak strategicky uchopit fázi Product Discovery a úspěšně minimalizovat riziko, že vyvinete něco, co uživatelé nechtějí, businessu nic nepřinese a celkově minete cíl, který byste chtěli sledovat? Michal sdílí své mnohaleté zkušenosti, pohodlně se usaďte, uvařte si kávu nebo čaj a nechte se inspirovat.

Odkaz na video

O autorovi

Michal Voják

CEO & Head of Design

Vedu návrhové oddělení v Designdev, propaguji zavádění Product Discovery do firem a vedu interní startup s názvem userUP, který má za cíl pomoc firmám s Product discovery.

Podobné

Jak řešit vybranou příležitost

Od vysvětlení metody Opportunity Solution Tree, přes to, jak správnou příležitost vybrat se nyní podíváme na to, jak vybranou příležitost již řešit. Většinou…
číst více

Experimenty – Petr Augustin

V dalším díle naší cesty za úspěšným produktem se podíváme na téma experimentů. Experimenty jsou nedílnou součástí Product Discovery a pomáhají nám ověřovat,…
číst více

Seminář: Efektivní vývoj produktů a prioritizace…

Podívejte se s námi, jak probíhal náš seminář o vývoji produktů a prioritizaci backlogu, kterým provázel Michal Voják.
číst více