PF 2016. Místo papírových přání, palandu pro děti!

Martin Henych

CRO

Vánoce jsou ve firmách časem shonu. Dotahují se projekty, řeší se resty. A do toho všeho se vymýšlí, objednávají a balí Vánoční dárky pro klienty a partnery. Je to krásná tradice: většinou se vám před svátky sejde na stole slušná zásoba vína, čokolády, případně i nějakých kreativnějších dárků. Nepochybně je to dobrý základ pro Silvestrovskou noc, ale přeci jen, nezdá se vám to trochu monotonní a především takové, že to nikomu nic dlouhodobě nepřinese?

My jsme loňskou předvánoční dobu strávili přesně stejného nudného vzoru. Vybírali jsme vína, lámali koření a připravovali sáčky na svařák pro klienty. Stálo nás to spoustu úsilí, času i pěněz. A přesto, že jich rozhodně nelitujeme, protože klientů si vážíme a rádi jim děláme radost, nejsme si jisti, jestli si vlastně pamatují, co od nás loni dostali, nebo jestli vůbec něco.

Letos jsme se proto rozhodli potěšit je trochu jinak – tím, že uděláme radost někomu, kdo to opravdu potřebuje a věříme, že tak uděláme radost i vám. Chvíli jsme pátrali mezi neziskovkami a charitami, komu by se mohla hodit nějaká ta koruna navíc. A ač nám tato cesta přišla lepší, pořád to nebylo úplně ono. Přeci jen napsat šek umí vlastně kdokoli, je to cesta tak nějak pořád jednoduchá. A my rádi řešení funkční, která často jednoduchá nebývají. Přišli jsme na to, že by se nám líbilo znát příjemce daru osobně. Nakonec jsme se dozvěděli o osmičlenné rodině u Kladna, která si může jen těžko dovolit i základní vybavení, ač rodiče pracují a s veškrým nasazením se o svých šest dětí starají. Po chvíli diskuzí a pátrání bylo jasno: tahle rodina si pomoc zaslouží.

Přes sociální pracovnici jsme je tedy kontaktovali a zjišťovali, co by nejvíc potřebovali. Zjistili jsme, že by jim moc pomohla palanda, aby měly děti kde spát. Skvělé, to se nám líbí. Vybrali jsme tedy palandu na e-shopu a MT nábytek a když jsme jim řekli proč ji potřebujeme, nabídli nám, že s darem pomohou. Rodina byla nadšená, my jsme nadšení a věříme, že i vy budete nadšení více než z papírové kartičky kterou v lepším případě vyhodíte až po Vánocích.

Chvíli bude trvat výroba a dodání, ale na fotkách níže se můžete podívat na předávání poukazu rodině a jejich radost. Ještě více se ale těšíme, až děti dostanou i vysněnou postel.

Velké díky patří firmě MT nábytek. Jejich nabídka nás překvapila, jsou to hodní lidé, co nám pomohli rozdat trochu radosti.

O autorovi

Řídím obchod a marketing. Baví mě dodávat klientům funkční řešení, která jim přináší užitek.

Podobné

Článek
22. 12. 2020 Obecné

PF 2021

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos místo rozesílání papírových PF a rozdávání dárečků rozhodli podpořit charitativní projekt. Každý rok vybíráme…
číst více
Článek
14. 5. 2013 Obecné

Proč mít kvalitní webovou prezentaci?

Znáte základní poučku marketingu, která říká, že zboží se samo neprodá? To platí od doby, kdy je nadbytek zboží i služeb a bude to platit čím dál více. Obecně…
číst více
Článek
20. 12. 2019 Obecné

PF 2020

Přejeme vše nejlepší do roku 2020 a děkujeme, že díky vám můžeme dělat radost tam, kde je jí nejvíce potřeba.
číst více