Vývoj VR, AR, MR

Lukáš Chadraba,
Innovation, Product designer

Vývoj virtuální reality, rozšířené reality, zobrazování 3D modelů a prostředí, vytváření světů, her, Metaverse a digitálních assetů, apod. si vyžaduje neustálé rozvíjení schopností. Stavíme proto tým vývojářů, kteří pro vás budou umět všechny tyto světy vytvořit.

Lukáš Chadraba, Innovation, Product designer

Vývoj pro Meta Oculus Metaverse

Vyvíjíme aplikace ve VR a MR pro Meta Oculus. Specializujeme se na neherní využití této technologie. Viz sekce VR, AR, MR design. Výsledek zvládneme šiřit i na další platformy jako HTC Vive a pod.

Vývoj v Unity

Specializujeme se na vývoj aplikací v Unity pro VR, AR, MR, 3D web a mobilní aplikace. Unity je populární platforma pro vývoj her a interaktivních aplikací pro různé platformy, jako je PC, mobilní zařízení, web a VR/MR/AR/XR a 3D WebGL.

Web VR a AR

Nabízíme vývoj webových aplikací pro VR a AR/MR s využitím Aframe a Three.js. Aframe je otevřená platforma pro vývoj webových aplikací pro VR. Three.js je knihovna pro vývoj interaktivních 3D aplikací pro web a mobilní zařízení. Výhodou webového AR a VR je především okamžitá spustitelnost na jakémkoli zařízení bez nutnosti instalace.

Generovaný hlas nebo grafika

Pomáháme firmám využít generativní AI pro hlas, grafiku a umění v oblastech virtuálních realit a Metaverse. Pomůžeme vám zvolit správný přístup a nástroje pro váš projekt a maximalizovat potenciál generativní AI ve vašem byznysu.

Vývoj a integrace Backendů a API

Integrujeme a vyvíjíme pozadí a API pro aplikace v oblasti VR, AR, MR a Metaverse. Pomůžeme vám navrhnout a implementovat správné řešení pro vaše potřeby a zajistíme, aby byly vaše aplikace spolehlivé a bezpečné.

Další technologie, se kterými můžeme pomoci?

Máme přehled o tom, co umí další technologie využitelné v immersive techu jako například Unreal Engine, Vuforia, rozpoznávání věcí a objektů v obrazu díky Machine learningu, Niantic Lightship a 8thWall, Google a Apple VR/AR kity, SnapAR a SparkAR, Geospatial API, technologie spolupráce a výměny dat v reálném čase, experimentální platformy výrobců XR brýlí apod.

Zkoumáme také, jak funguje vývoj pro decentralizovaný svět web3 (crypto/tokens) a pro Metaverse platformy a centralizované platformy jako např. Sandbox a Roblox.

Poslední reference

UX VR

Pojďme spolu vymyslet jak tyto technologie zapojit do vašeho byznysu

Lukáš Chadraba

Design VR, AR, MR, XR

Kromě vývojového týmu vám nabídneme i služby v oblastech Product, UX a UI Designu a 3D kreativy a produkce pro 3D, Virtuální reality a Metaverse

Více o designu