Získejte zkušený tým pro agilní návrh a vývoj

Potřebujete pomoci s projektem ve vaší firmě, který se kvůli omezeným návrhovým či vývojovým kapacitám neposouvá vpřed? Možná vám chybí čas na klíčové inovace a tato situace vás trápí, protože se zdá být nerozlučně spjata s vaším podnikáním. Nicméně, existuje řešení.

Jaké schopnosti a dovednosti nabízí tým

Dosahování cílů a samostatnost

Tým je kompletní včetně Product Ownera a Scrum Mastera, což mu umožňuje fungovat velmi samostatně.

Product, UX a UI design

Tým je zaměřen na dosahování cílů s ohledem na potřeby uživatele a je schopný zajistit vše, co potřebujete v oblasti návrhu.

Vývoj jak FE, tak BE

Tým má zkušenosti jak v oblasti front-endu, včetně kódování a ReactJS, tak v oblasti backendu, konkrétně v PHP.

Schopnosti a zkušenosti

  • Silná orientace na správné product discovery
  • Agilní řízení
  • Možnost pracovat v libovolném prostředí a softwaru
  • UX design (Figma, Axure)
  • UI design (Figma)
  • Design System management (supernova.io) – napojení tokenů z Figmy na React komponenty.
  • Kódování šablon
  • ReactJS / nodeJS
  • PHP / PHP react
  • AWS architektura

Popis týmu

Tým nabízí silnou orientaci na správné Product Discovery a je zaměřen na dodávání výsledků. Díky Agilnímu řízení je schopen pružně reagovat na změny vstupů a poskytovat potřebnou podporu v jakémkoli prostředí a s jakýmkoli softwarem – v korporátním prostředí i ve startupu.

Nabízí kompetence v oblasti UX designu, včetně rozhovorů s uživateli, wireframů a prototypů a otestování s uživateli. Jejich zkušenosti zahrnují návrh uživatelského rozhraní (UI design) pomocí Figma a napojení tokenů z Figma na Design System Management (supernova.io) a následné napojení na React komponenty. Navíc, tým poskytuje kódování šablon a frontend na ReactJS / NodeJS s použitím Typescriptu. V oblasti backendu nabízí škálovatelný PHP / PHP React a to v libovolné architektuře, například AWS architektura.

Dále má zkušenosti se server-side renderingem a orientuje se na rychlé načítání webových stránek. To zahrnuje optimalizaci kódu a obrázků, použití správných formátů a nástrojů pro kompresi a cachování. Tým je také schopný pracovat s CDN (Content Delivery Network) a dalšími technologiemi, které přispívají ke zlepšení rychlosti načítání stránek. Zkušenosti v této oblasti jsou klíčové pro zajištění kvalitního uživatelského zážitku a zlepšení SEO výsledků.

Vybrané reference týmu

Tým pro váš projekt

Můžeme vám velmi rychle poskytnout následující členy týmu pro váš projekt.


V případě, že není třeba takto rozsáhlého týmu, máte možnost si vybrat jen některou z jeho částí či jen menší tým.

Petra Fišerová Scrum master

Petra je velmi systematická, přirozená organizátorka a podporující Scrum masterka / projektová manažerka. V našem týmu řídila Czech News Center a vede maintenance support pro klientské projekty.

Vlastimír Havlíček Head of designers, Product designer

Pracuji v našem UX týmu zejména na návrzích aplikací. Mám mnohaleté zkušenosti v UX a moje hlavní přednosti jsou empatie, analytické myšlení a promyšlený výstup.

Lukáš Chadraba Innovation, Product designer

Jsem inovační a produktový designer. Zaměřující se na návrhy produktů, služeb a procesů. Dále na Design systémy a škálovatelný design ve firmách. V Designdevu hledám nové technologie a jejich využití u našich klientů.

Marek Schwarz Frontend developer

Jsem React programátor na interním startupu userUP. Vždy dbám na to, aby kód který písů byl funkční a dál udržitelný. V poslendí době jsem měl na starosti celou architekturu React řešení pro projekt CNC.

Martin Gebauer Frontend developer

Martin pracoval na vývoji aplikace pro E. ON Distribuce. V Designdev pracoval na vývoji frontendu (React) pro CNC, kde se soustředil na implementaci klíčových funkcí. Martin má zkušenosti zabývá optimalizací rychlosti a server-side rendering pro webové aplikace.

Aleš Kounovský Frontend developer

Pracuji na projektech, kde kóduji responzivní šablony. Mám velké zkušenosti v Twigg a SASS. Mimo desítek klientských projektů ve stacku PHP, Twigg a SASS jsem také vyvíjel frontend billing systému pro Vodafone v.net nad Razor.

Petr Hložek Backend developer

Jsem hlavním programátorem CMS EIP, na které mimo jiné implementuji klientské projekty. Mimo práci jsem vášnivý radioamatér, otec tří kluků, ranní ptáče.

Pojďme společně dělat internet lepší.

Máte zájem dozvědět se více, napište nám

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
×