Děláme internet lepší

Věříme, že tvorba webů, aplikací i produktů je úspěšná ve chvíli, kdy nalezneme rovnováhu mezi cíli klienta a potřebami jeho zákazníků.

Návrh konkrétních řešení vždy zakládáme na detailní analýze chování zákazníků, abychom naplnili jejich přání i potřeby. V samotném vývoji pak dbáme na rychlost načítání, správnost zobrazení na různých zařízeních a optimalizaci pro vyhledávače.

Díky synergii návrhu a vývoje přinášíme našim klientům mimořádné výsledky.

Jsme návrháři a vývojáři webů, e-shopů a aplikací

Sedíme v pražských kancelářích, kde se s vámi rádi potkáme na kávu
nebo čaj a proberemem, jak bychom vám mohli pomoci.

Martin Henych CEO

Dělám internet lepší v Designers & Developers. Baví mě online, hltám analytiku, miluji jednoduchá a funkční řešení.

Michal Voják Product Design Lead

Vedu návrhové oddělení v Designdev, propaguji zavádění Product Discovery do firem a vedu interní startup s názvem userUP, který má za cíl pomoc firmám s Product discovery.

Petr Šmída COO

Mým úkolem je, aby DesignDev byla skvělá firma pro její vlastní tým, pro zákazníky i pro partnery. Ladím současné fungování firmy a buduji pilíře pro její úspěšnou budoucnost.

Tomáš Lisec Business Developer

Tomáš je náš obchodník, setkáte se s ním ve chvíli, kdy poptáte naše služby. Detailněji s vámi projde vaši představu i očekávání a odladí spolu s týmem návrh řešení, který vám odprezentujeme.

Maria Filičková Backoffice manager

Starám se o to, abychom v DesignDev měli v pořádku vše kolem fakturace a koloběhu potřebných dokumentů. Pomáhám všem ve firmě s administrativními úkoly.

Lucie Shomaliová Projektová manažerka

Řídím vývoj projektů od fáze incializace až po finální odevzdání. Mám na starost kluky z vývoje a častečně i kluky a holky z návrhu. Společně tvoříme skvělá zákzanická řešení.

Lukáš Chadraba Inovační a produktový designer

Jsem inovační a produktový designer. Zaměřující se na návrhy produktů, služeb a procesů. Dále na Design systémy a škálovatelný design ve firmách. V Designdevu tlačím nové technologie a jejich využití u našich klientů. V poslední době jsou to předev&s

Vlastimír Havlíček Mobile UX Lead designer

Pracuji v našem UX týmu zejména na návrhu Mobilní banky pro KB. Mám mnohaleté zkušenosti v UX a moje hlavní přednosti jsou empatie, analytické myšlení a promyšlený výstup.

Mojmír Greguš UX designer

Téměř dvě desetiletí pomáhám online projektům růst. Mám dlouholeté zkušenosti z návrhu a tvorby webů i z jejich provozu a propagace. Teď přetavuji svoje zkušenosti do zlepšování uživatelského zážitku.

Dominik Slavík UX designer

Jsem UX designer, primárně pracuji na projektech pro klienta v Komerční Bance. Jsem analytický typ člověka, nastavuji hypotézy, hledám oporu v datech, výzkumech, myslím na uživatele.

Tomáš Ivanič UX designer

Mojí doménou jsou principy webů a aplikací našich klientů. Jsem interakční designér. Své návrhy rozhraní vždy opírám o analýzu prostředí, uživatelů a dat. Potrpím si na kvalitu a smysluplnost výstupů včetně projektové dokumentace.

Michal Drapák UX designer

Michal je seniorní UX designer se silným přesahem do UI. Je autorem virální kampaně na nekvalitní potraviny, která sklidila velký úspěch na českém internetu. Michal je velmi empatický, pečlivý a je skvělé jej mít v týmu.

Daniela Máčalová UX designerka

Daniela je velmi pracovitá a talentovaná UX designerka. Se svými kolegy pracuje na návrzích wireframe modelu, optimalizaci konverzního poměru a dalších tématech. Daniela je součástí dobrovolnického týmu, který navrhuje aplikaci pro pomoc uprchlíkům s komunikací.

Kateřina Mičková UI designer

Mou prací i mým koníčkem je tvorba grafiky. Pracuju na návrzích grafických prvků pro UI aplikací i návrhu webů. Ve volném čase navrhuji trika nebo ilustruji knihy.

Vladislav Nejedlý PHP architekt

Jsem hlavním vývojářem e‑shopových řešení. Soustředím se na návrh architektury aplikace, microservices, hraji si s technologiemi jako je Elastic Search, Semantic Search, React PHP. 

Petr Hložek PHP programátor

Jsem hlavním programátorem CMS EIP, na které mimo jiné implementuji klientské projekty. Mimo práci jsem vášnivý radioamatér, otec tří kluků, ranní ptáče.

Aleš Kounovský FE senior kodér
Marek Schwarz React programátor

Jsem React programátor na interním startupu userUP. Vždy dbám na to, aby kód který písů byl funkční a dál udržitelný.

Naše hodnoty

Naší misí je dělat internet lepší. Tuto misi nám pomáhá vytvářet náš tým, v kterém sdílíme stejné hodnoty.

Rodina a důvěra

Mezi sebou se velmi podporujeme a pomáhám si. Také u nás máme hodně otevřenou firmemní komunikaci.

Zábava a vášeň

V práci trávíme část našich životů. Musí to být tedy něco co nás velmi baví a je to pro nás zábavou.

Milý a podporující

Máme v úctě naše zákazníky i naší konkurenci a sdílíme naše znalosti s ostatními lidmi, kterí se chtějí v oboru posouvat.

Můžete se spolehnout

20 srdcí v našem týmu

Máme tým zkušených a mezi sebou zastupitelných návrhářů a vývojářů. Díky synergii dosahujeme vysoké technologické úrovně s důrazem na uživatelskou přívětivost. 

Vyladěné procesy

Naše procesy stojí na více než 10letých zkušenostech od malých webů po velké nadnárodní projekty. Povedeme vás.

Doložitelné výsledky

Chceme, aby naše práce mluvila za nás. Předvedeme vám několik konkrétních příkladů, kdy a jak jsme pomohli.

Mezi naše klienty patří

Co o nás
říkají klienti
a kolegové

Historie

V roce 2011 vznikla společnost AW-dev, v.o.s.. Tehdy jako malé vývojářské studio začala tvorbou menších webů.

Postupně se společnost propracovala na úroveň, kdy dodávala weby pro značky jako je Heureka, H1.cz, Harley Davidson a další.

Časem se toho hodně změnilo a zejména zaměření do oblasti návrhu mělo velký vliv na to, jak bychom chtěli, abyste nás vnímali.

Po sedmi letech, v roce 2019, jsme založili značku Designdev a s ní společnost Designers & Developers s.r.o., která dokonale vystihuje naše zaměření. Jsme návrháři a vývojáři a těšíme se na nové výzvy.

Jak se u nás žije?

Pojďme společně dělat internet lepší.