Jsme návrháři a vývojáři

webů, e-shopů a aplikací

Věříme, že tvorba webů, aplikací i produktů je úspěšná ve chvíli, kdy nalezneme rovnováhu mezi cíli klienta a potřebami jeho zákazníků.

Návrh konkrétních řešení vždy zakládáme na detailní analýze chování zákazníků, abychom naplnili jejich přání i potřeby. V samotném vývoji pak dbáme na rychlost načítání, správnost zobrazení na různých zařízeních a optimalizaci pro vyhledávače.

Díky synergii návrhu a vývoje přinášíme našim klientům mimořádné výsledky.

Společně děláme internet lepší

Sedíme v pražských kancelářích, kde se s vámi rádi potkáme na kávu
nebo čaj a proberemem, jak bychom vám mohli pomoci.

Martin Henych CEO

Dělám internet lepší v Designers & Developers. Baví mě online, hltám analytiku, miluji jednoduchá a funkční řešení.

Michal Voják UX lead

Specializuji se na návrh aplikací, webových stránek, celkově vše o UX a UI a dále se zajímám o webový front-end a grafiku.

Lucie Shomaliová Projektová manažerka

Řídím vývoj projektů od fáze incializace až po finální odevzdání. Mám na starost kluky z vývoje a častečně i kluky a holky z návrhu. Společně tvoříme skvělá zákzanická řešení.

Alena Ulrichová Asistentka

Starám se o kluky a holky, vedu jim docházky, připravuji podklady pro různé potřeby a tak vůbec co je třeba. Dlouhodoně jsem mimo Českou republiku, studovala jsem v USA, nyní jsem v Japonsku.

Lukáš Chadraba UX designer

Jsem seniorní UX designer. Pracuji na projektech pro klienty jako Komerční banka, Česká spořitelna, Ulož.to a další. Jsem velmi silný inovátor a moje nadšení pro obor posouvá naše zákaznická řešení kupředu.

Vlastimír Havlíček Lead mobile UX designer

Pracuji v našem UX týmu zejména na návrhu Mobilní banky pro KB. Mám mnohaleté zkušenosti v UX a moje hlavní přednosti jsou empatie, analytické myšlení a promyšlený výstup.

Lucia Marcinková UX výzkumník

V UX se specializuji na výzkumnou část. Navrhuji a realizuji výzkumy, testuji s uživateli, hledám insighty, které projekty našich klientů posunou kupředu.

Mojmír Greguš UX designer

Téměř dvě desetiletí pomáhám online projektům růst. Mám dlouholeté zkušenosti z návrhu a tvorby webů i z jejich provozu a propagace. Teď přetavuji svoje zkušenosti do zlepšování uživatelského zážitku.

Dominik Slavík UX designer

Jsem UX designer, primárně pracuji na projektech pro klienta v Komerční Bance. Jsem analytický typ člověka, nastavuji hypotézy, hledám oporu v datech, výzkumech, myslím na uživatele.

Tomáš Ivanič UX designer

Mojí doménou jsou principy webů a aplikací našich klientů. Jsem interakční designér. Své návrhy rozhraní vždy opírám o analýzu prostředí, uživatelů a dat. Potrpím si na kvalitu a smysluplnost výstupů včetně projektové dokumentace.

Kateřina Mičková UI designer

Mou prací i mým koníčkem je tvorba grafiky. Pracuju na návrzích grafických prvků pro UI aplikací i návrhu webů. Ve volném čase navrhuji trika nebo ilustruji knihy.

Vladislav Nejedlý PHP architekt

Jsem hlavním vývojářem e‑shopových řešení. Soustředím se na návrh architektury aplikace, microservices, hraji si s technologiemi jako je Elastic Search, Semantic Search, React PHP. 

Petr Hložek PHP programátor

Jsem hlavním programátorem CMS EIP, na které mimo jiné implementuji klientské projekty. Mimo práci jsem vášnivý radioamatér, otec tří kluků, ranní ptáče.

Aleš Kounovský FE senior kodér
Marek Schwarz React programátor

Jsem React programátor na interním startupu userUP. Vždy dbám na to, aby kód který písů byl funkční a dál udržitelný.

Můžete se spolehnout

20 srdcí v našem týmu

Máme tým zkušených návrhářů a vývojářů. Díky synergii dosahujeme vysoké technologické úrovně s důrazem na uživatelskou přívětivost. 

Vyladěné procesy

Naše procesy stojí na více než 8 letých zkušenostech od malých webů po velké nadnárodní projekty. Povedeme vás.

Doložitelné výsledky

Chceme, aby naše práce mluvila za nás. Předvedeme vám několik konkrétních příkladů kdy a jak jsme pomohli.

Mezi naše klienty patří

Co o nás
říkají klienti
a kolegové

Historie

V roce 2011 vznikla společnost AW-dev, v.o.s.. Tehdy jako malé vývojářské studio začala tvorbou menších webů.

Postupně se společnost propracovala na úroveň, kdy dodávala weby pro značky jako je Heureka, H1.cz, Harley Davidson a další.

Časem se toho hodně změnilo a zejména zaměření do oblasti návrhu mělo velký vliv na to, jak bychom chtěli, abyste nás vnímali.

Po sedmi letech, v roce 2019, jsme založili značku Designdev a s ní společnost Designers & Developers s.r.o., která dokonale vystihuje naše zaměření. Jsme návrháři a vývojáři a těšíme se na nové výzvy.

Jak se u nás žije?

Pojďme společně dělat internet lepší.