Děláme internet lepší

Věříme, že tvorba webů, aplikací i produktů je úspěšná ve chvíli, kdy nalezneme rovnováhu mezi cíli klienta a potřebami jeho zákazníků.

Návrh konkrétních řešení vždy zakládáme na detailní analýze chování zákazníků, abychom naplnili jejich přání i potřeby. V samotném vývoji pak dbáme na rychlost načítání, správnost zobrazení na různých zařízeních a optimalizaci pro vyhledávače.

Díky synergii návrhu a vývoje přinášíme našim klientům mimořádné výsledky.

Jsme návrháři a vývojáři webů, e-shopů a aplikací

Sedíme v pražských kancelářích, kde se s vámi rádi potkáme na kávu
nebo čaj a proberemem, jak bychom vám mohli pomoci.

Michal Voják CEO, Product designer

Zavádím Product Discovery do firem a vedu startup s názvem userUP, který má za cíl pomoc firmám s Product discovery.

Petr Šmída COO

Mým úkolem je, aby DesignDev byla skvělá firma pro její vlastní tým, pro zákazníky i pro partnery. Ladím současné fungování firmy a buduji pilíře pro její úspěšnou budoucnost.

Martin Henych CRO

Řídím obchod a marketing. Baví mě dodávat klientům funkční řešení, která jim přináší užitek.

Maria Filičková Backoffice manager

Starám se o to, abychom v DesignDev měli v pořádku vše kolem fakturace a koloběhu potřebných dokumentů. Pomáhám všem ve firmě s administrativními úkoly.

Petra Fišerová Scrum master

Petra je velmi systematická, přirozená organizátorka a podporující Scrum masterka / projektová manažerka. V našem týmu řídila Czech News Center a vede maintenance support pro klientské projekty.

Vlastimír Havlíček Head of designers, Product designer

Pracuji v našem UX týmu zejména na návrzích aplikací. Mám mnohaleté zkušenosti v UX a moje hlavní přednosti jsou empatie, analytické myšlení a promyšlený výstup.

Lukáš Chadraba Innovation, Product designer

Jsem inovační a produktový designer. Zaměřující se na návrhy produktů, služeb a procesů. Dále na Design systémy a škálovatelný design ve firmách. V Designdevu hledám nové technologie a jejich využití u našich klientů.

Dominik Slavík Product designer

Jsem UX designer, primárně pracuji na projektech pro klienty v bankovním sektoru. Jsem analytický typ člověka, nastavuji hypotézy, hledám oporu v datech, výzkumech, myslím na uživatele.

Tomáš Ivanič Product designer

Mojí doménou jsou principy webů a aplikací našich klientů. Jsem UX designér. Své návrhy vždy opírám o analýzu prostředí, uživatelů a dat. Potrpím si na kvalitu a smysluplnost výstupů včetně projektové dokumentace.

Marek Jelínek Product designer

Začínal jsem jako grafický designer a posledních pár let se zaměřuji na UX. Zajímám se také o výzkum, díky kterému můžu objevit skutečné příležitosti, které je třeba řešit. Rád pracuji na projektech, které mají pozitivní dopad na společnost nebo pří

Daniela Máčalová UX designer

Daniela je velmi pracovitá a talentovaná UX designerka. Se svými kolegy pracuje na návrzích wireframe modelu, optimalizaci konverzního poměru a dalších tématech. Daniela je součástí dobrovolnického týmu, který navrhuje aplikaci pro pomoc uprchlíkům s komunikací.

Aleš Kounovský Frontend developer

Pracuji na projektech, kde kóduji responzivní šablony. Mám velké zkušenosti v Twigg a SASS. Mimo desítek klientských projektů ve stacku PHP, Twigg a SASS jsem také vyvíjel frontend billing systému pro Vodafone v.net nad Razor.

Marek Schwarz Frontend developer

Jsem React programátor na interním startupu userUP. Vždy dbám na to, aby kód který písů byl funkční a dál udržitelný. V poslendí době jsem měl na starosti celou architekturu React řešení pro projekt CNC.

Martin Gebauer Frontend developer

Martin pracoval na vývoji aplikace pro E. ON Distribuce. V Designdev pracoval na vývoji frontendu (React) pro CNC, kde se soustředil na implementaci klíčových funkcí. Martin má zkušenosti zabývá optimalizací rychlosti a server-side rendering pro webové aplikace.

Petr Hložek Backend developer

Jsem hlavním programátorem CMS EIP, na které mimo jiné implementuji klientské projekty. Mimo práci jsem vášnivý radioamatér, otec tří kluků, ranní ptáče.

Pavel Jurečka Backend developer

Vyvíjím projekty v PHP a Pythonu a věnuji se všemu spojenému s nasazováním na produkci a provozem na produkčních serverech.

Naše hodnoty

Naší misí je dělat internet lepší. Tuto misi nám pomáhá vytvářet náš tým, v kterém sdílíme stejné hodnoty.

Rodina a důvěra

Mezi sebou se velmi podporujeme a pomáhám si. Také u nás máme hodně otevřenou firmemní komunikaci.

Zábava a vášeň

V práci trávíme část našich životů. Musí to být tedy něco co nás velmi baví a je to pro nás zábavou.

Milý a podporující

Máme v úctě naše zákazníky i naší konkurenci a sdílíme naše znalosti s ostatními lidmi, kterí se chtějí v oboru posouvat.

Můžete se spolehnout

20 srdcí v našem týmu

Máme tým zkušených a mezi sebou zastupitelných návrhářů a vývojářů. Díky synergii dosahujeme vysoké technologické úrovně s důrazem na uživatelskou přívětivost. 

Vyladěné procesy

Naše procesy stojí na více než 10letých zkušenostech od malých webů po velké nadnárodní projekty. Povedeme vás.

Doložitelné výsledky

Chceme, aby naše práce mluvila za nás. Předvedeme vám několik konkrétních příkladů, kdy a jak jsme pomohli.

Mezi naše klienty patří

Co o nás
říkají klienti
a kolegové

Historie

V roce 2011 vznikla společnost AW-dev, v.o.s.. Tehdy jako malé vývojářské studio začala tvorbou menších webů.

Postupně se společnost propracovala na úroveň, kdy dodávala weby pro značky jako je Heureka, H1.cz, Harley Davidson a další.

Časem se toho hodně změnilo a zejména zaměření do oblasti návrhu mělo velký vliv na to, jak bychom chtěli, abyste nás vnímali.

Po sedmi letech, v roce 2019, jsme založili značku Designdev a s ní společnost Designers & Developers s.r.o., která dokonale vystihuje naše zaměření. Jsme návrháři a vývojáři a těšíme se na nové výzvy.

Jak se u nás žije?

Pojďme společně dělat internet lepší.