Tvorba funkčního webu

Martin Henych,
CEO

Pokud chcete webovou stránku, která bude přinášet nové zákazníky, musí tak být navržený a vytvořený. Již řadu let se soustředíme na weby, které mají za účel přinášet nové obchodní přiležitosti.

Martin Henych, CEO

Web, se kterým předběhnete konkurenci

Weby mají být stavěny za účelem dosahování stanovených cílů. Prodej, získávání obchodních kontaktů, získávání registrací, předávání konaktních údajů apod. V případě většiny společností se nejedná pouze o líbivou prezentaci bezesmyslu, cíl je vždy důležitý.

V Designdevu se zaměřujeme na identifikaci těchto cílů a hledání cest, jak jich co nejlépe dosáhnout. Obvykle prostřednictvím metod uživatelského výzkumu. Díky tomu stavíme s našimi klienty weby, které opravdu fungují, protože jejich zákazníkům odpovídají na potřeby, přání i obavy. Technická propracovanost s ohledem na přístupnost a indexovatelnost vyhledávači je pak samozřejmostí.


Proč naše weby fungují

Zaměřené na business

Web plní firemní cíle a přináší nové zákazníky

SEO ready

Web je připraven na přivádění návštěvníků přes vyhledávače

UX vyladěné

Uživatelé se na webu rychle zorientují a najdou, co potřebují

Responsivní

Web funguje na všech zařízeních uživatele

Rychlé

Web se rychle načítá a uživatel vidí obsah co nejdříve

Mají unikátní design

Design je zapamatovatelný a v souladu s vaší značkou

Jak vypadá vývoj funkčního webu?

 1. Předimplementační analýza
  Před samotným začátkem se o vás potřebujeme dozvědět co nejvíce. Budeme se hodně ptát; co děláte, jak to děláte a na koho cílíte. Jedině tak zjistíme, co opravdu potřebujete.
 2. Specifikace cílových skupin
  Je důležité vědět, pro koho web děláme a jak s ním komunikovat. Cílové skupiny nám dopomůžou k tomu, abychom webem mířili na ty správné lidi.
 3. Analýza klíčových slov
  Zjistíme co vaši potenciální zákazníci vyhledávají a jak tomu říkají. Hledají častěji ledničky nebo chladničky? Vyhledávací dotazy kategorizujeme a analyzujeme.
 4. Uživatelský výzkum
  Z uživatelského výzkumu se dozvíme, jak se vaši uživatelé chovají, jak váš produkt používají, jak se rozhodují při jeho koupi, anebo jaké mají obavy při používání. Získáte náhled na to, jak přesně vaši uživatelé přemýšlí. Budete vědět, jaké jsou jejich potřeby, obavy a přání, a tuto znalost pak můžete použít pro vylepšení vašeho webu.
 5. Tvorba informační architektury
  Na základě analýzy klíčových slov vytvoříme informační architekturu. Jde o strukturu webu. Dobrá architektura zajistí, že návštěvníka dovedeme ke stanoveným cílům.
 6. Tvorba wireframu
  Systematicky poskládáme všechny prvky webu, aby web plnil své cíle. Pomocí informační architektury si ověříme, že jsme zapracovali všechny důležité funkcionality.
 7. Copywriting
  Ne nadarmo se říká, že obsah je král. Kvalitní obsah pomůže přivést návštěvníky, které můžeme proměnit v zákazníky. Dáme si na něm záležet.
 8. Grafický návrh
  Grafika je kabátem pro wireframe model. V tuto chvíli již budeme mít obsah i strukturu. Vymyslíme působivou a adekvátní grafiku, která vás odliší od konkurence.
 9. Kódovaní a nasazení CMS (systém pro správu webových stránek)
  Grafiku nakódujeme tak, aby se zobrazovala krásně nejen na PC, ale i na tabletech a mobilech, prostě responzivně!
 10. Testování
  Záleží nám na výsledku a proto po sobě vše pečlivě otestujeme. Chyby se stávají, ale máme proces, díky kterému se nám daří jejich výskyt minimalizovat.
 11. Spuštění
  Konečně přijde ten toužený okamžik. Spustíme web a můžete o něm dát vědět celému světu. I my se s ním budeme chtít chlubit.

Co na nás klienti oceňují

Implementace na míru

CMS (systém pro správu webových stránek) přizpůsobujeme konkrétnímu problému, který se snažíte vyřešit. Naše řešení vždy stavíme na míru vašich požadavků a firemních cílů.

 

 

Spolupráce s marketéry

Při vývoji webu se vždy snažíme o to, aby byl připravený i pro marketingové účely a propagaci.

 

 

 

 

Připravenost pro vyhledávání

Naše weby jsou jednoduše dohledatelné. Práce se SEO a indexovatelnost webů je pro nás samozřejmostí. Nezapomínáme ani na propojení se sociálními sítěmi.

 

Rychlost webu

Naše weby se uživatelům zobrazují rychle bez zbytečných zdržení. Nezáleží na tom, zda je váš web obsahově a interakčně náročný nebo obsahuje jen jednoduché obrázky a texty.

 

 

 

Podpora a správa

Práce pro nás nekončí implementací. Postaráme se i o následnou správu webu a budeme vám po ruce v případě jakýchkoliv problémů. 

 

 

 

Na co se hodí funkční web

Web jako prodejní kanál

 

Online magazíny

 

Firemní prezentace

 

Konverzní web startupu

 

Microsite

 

Produktové katalogy

 

Proč se na nás spolehnout

Máme bohaté zkušenosti v oblasti tvorby webových stránke a vytvořili jsme již mnoho úspěšných projektů.

Umíme vytvořit projekt od nuly. Máme v týmu jak UX designery, kteří web navrhnou i vývojáře, kteří web implementují. Dokážeme vám pomoci s každou fází tvorby i provozu.

Náš UX tým vám navíc pomůže s lepším pochopením vašich zákazníků a zlepší fungování vašeho webu.

Naším cílem je vytvářet webové prezentace, které fungují. Spojujeme znalosti z návrhu webů a znalosti z oblasti vývoje. To vše máme pod jednou střechou a tím šetříme náklady na komunikaci mezi specializacemi.

Klienti, kteří nám důvěřují

Proč zvolit funkční web

Krabicová řešení

 • Vyšší riziko při globálních útocích
  Platformy typu Wordpress, Joomla apod. často vyžadují hodně aktualizací. Pokud se vám stane, že některou z nich prošvihnete, hrozí vám vyšší riziko napadení útočníky, kteří se snaží využít mezery v bezpečnosti podobných globálních platforem.
 • Nutnost ohýbat hotové řešení
  Při tvorbě webu vycházíte z funkcí, které řešení nabízí. To si pak ohnete dle svých požadavků. Toto řešení vám ale nikdy nebude sedět úplně přesně a budete muset při vývoji dělat hodně kompromisů.

Funkční web

 • Řešení máte ve svých rukách
  Výhodou je, že máte nad webovými stránkami plnou kontrolu a dokážete je spravovat bez našeho zásahu. Po implementaci vám také poskytneme profesionální podporu a pomoc ohledně dalšího vývoje či případných problémů.
 • Postavíme řešení na míru potřebám
  Při konzultacích si dohodneme to, jak má řešení vypadat a jaké funkcionality splňovat, aby podporovalo vaše firemní procesy. Vytvoříme ho přesně dle vašich potřeb a požadavků.

Jak probíhá spolupráce

Sejdeme se na hodinku či dvě, kde probereme vaše potřeby a požadavky na webovou prezentaci. Zakládáme si na individuálním přístupu. Neexistuje univerzální postup vhodný pro všechny klienty, který bychom kopírovali.

Napište nám

Stavte se na kávu a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
×

Pojďme společně dělat internet lepší.

S tvorbou webu nabízíme tyto služby

Budování zákaznické komunity díky web3 principům, DAO, NFT, …

Standardní klientské programy už jsou nuda. Dejte vašim zákazníkům sílu a motivaci ovlivnit šířit vaši značku či produkty a klidně je zapojit i do rozhodování. Umožněte sbírat vaše produkty a využívat je i ve virtuálních světech či je tam obchodovat. Pojďte experimentovat se svojí vlastní digitální měnou a vytvořte vlastní komunitní ekonomiku kolem vašich produktů.

To mě zajímá

Návrh produktů s využitím principů web3, NFT, kryptoměn, ...

Máte nápad nebo víte o potřebě, kterou chcete přetavit v reálný produkt, službu nebo zážitek? Nabízíme vám naše schopnosti pro výzkum, návrh i validaci produktů. Chcete v nich využít AR, VR, Metaverse, NFT, kryptoměny, smart kontrakty, principy DAO? Máme přehled o tom, jak se tyto technologie dají v současnosti v praxi využít.

To mě zajímá

Konzultace využití Metaverse, NFT, ...

Prozkoumejte s námi možnosti Metaversů a dejte svoje produkty, služby, myšlenky a obsah k dispozici i na těchto platformách. Nejde jen o zábavný virtuální svět, ale lidé do něj budou chodit za přáteli, konzumovat váš obsah, kupovat virtuální i fyzické zboží a zážitky. Poradíme co je jenom přechodný trend a co naopak využít.

To mě zajímá

AR/MR a VR pro studia, architekty a developery

Nabídněte svým klientům možnost zažít si navrhovaný interiér, nábytek, dům či byt na vlastní kůži. Dnes je možné nabídnout vašim klientům nejen 360stupňové fotografie, ale umožnit i průchod a interakci s prostředím nebo předměty. Stejně tak je možné se během této prohlídky i spojit vzdáleně s makléřem, architektem, …

To mě zajímá

AR / MR pro vydavatele a tvůrce obsahu

Rozšiřte obsah svých knih, časopisů a fyzických předmětů o rozšířený obsah. Může jít o 3D modely postav, náhled do světa, ve kterém se děj odehrává, minihru související s dějem, nebo souboj s hlavním záporákem u vás v obýváku. Můžete také propojit fanoušky vaší knihy a umožnit jim anotovat nebo diskutovat o konkrétních pasážích díla.

To mě zajímá

MR pro zefektivnění práce vašich zaměstnanců

Díky chytrým brýlím a mixované realitě můžete v zorném poli vašeho zaměstnance zobrazovat ve správný čas informace, které mu pomohou správně a hlavně rychleji dokončit co potřebuje. Nemusí se zdržovat hledáním v instrukcích. Může se také vzdáleně spojit s kolegou, který mu může poradit a vidět to, co vidí.

To mě zajímá

Mixovaná realita v obchodech, na akcích a v institucích

Pomozte zákazníkům najít cestu k vašemu produktu nebo si zobrazit relevantní rozšířené informace. Nabídněte jim možnost si zboží na sobě virtuálně vyzkoušet. Dejte zákazníkům a hostům vašich akcí a budov rozšířený zábavný nebo edukativní obsah.

To mě zajímá

Kreativa a produkce 3D objektů či prostředí

Potřebujete pro svůj projekt pomoc kreativců a tvůrčího týmu se zkušenostmi s 3D modelováním, animací, atp.? Nabízíme vám naše tvůrčí schopnosti a kapacity pro využití ve vašem projektu.

To mě zajímá

Návrh aplikací a uživatelských rozhraní pro VR a AR / MR

Immersive tech přináší nekonečné možnosti hraní, zábavy a způsobů konzumace obsahu. Navrhneme, vymodelujeme, zanimujeme a vyvineme pro vás téměř cokoli co bude váš produkt potřebovat.

To mě zajímá

Virtuální školení, training nebo vzdálená spolupráce

Potřebujete školit lidi v různých situacích, prostředích nebo vzdáleně? K tomu vám může pomoci VR a AR, kde můžete simulovat různá prostředí a vytvořit tak dojem reálné situace. A díky zážitku i zvýšit množství zapamatovaných postupů či pravidel.

To mě zajímá

AR/MR a VR v marketingu a komunikaci značky

Začleňte do své reklamní kampaně virtuální reality, metaverse nebo virtuální objekty v reálném světě. Nechte zákazníky hrát si. Vymyslíme spolu, jak tím vaše klienty pobavit a opakovaně přilákat k vašemu produktu.

To mě zajímá

3D modely a konfigurace vašich produktů

Nasaďte AR, VR a 3D produkty do svých eshopů, aplikací a online showroomů. Zákazníci si je budou moci detailně prohlédnout, zobrazit na sobě či u sebe doma, konfigurovat jejich podobu nebo zkonzultovat řešení s vaším odborným konzultantem.

To mě zajímá

Web AR a VR

Jsme schopni vyvinout pro vás webovou AR nebo VR aplikaci v Three. JS/A-frame nebo Unity WebGL. Webové řešení je vhodné při potřebě okamžité spustitelnosti na klientově zařízení bez nutnosti instalovat aplikaci.

To mě zajímá

Unity platform

Unity nabízí nejrozšířenější platformu pro vývoj webových a nativních aplikací pro nejpoužívanější platformy.

To mě zajímá

Unreal engine

S Unreal engine vytvoříte fotorealistický zážitek prostředí, předmětů i postav. Postavy mohou být k nerozeznání od živých lidí, včetně mimiky obličeje.

To mě zajímá

Vuforia platform

Díky nástrojům od Vuforia můžete do svých AR/MR produktů integrovat rozpoznávání předmětů nebo zobrazování kontextových informací a postupů v zorném poli.

To mě zajímá

Rozpoznávání a reakce na předměty a prostředí

MR a XR realita vyžaduje nasazení technologií neuronových sítí a umělé inteligence, které nám umožňují rozlišovat předměty, prostředí a adekvátně na ně reagovat.

To mě zajímá

Rozpoznávání a generování hlasu

Ve virtuálních realitách nebo v terénu či autě v mobilních zařízení se nepohodlně píše. Své místo tu proto má hlas – jak pro uživatelský vstup, tak pro reakci vaší aplikace pro uživatele.

To mě zajímá

Integrace crypto, NFT, DAO a smart contracts

Disruptivní technologie jako kryptoměny, NFT, DAO a smart kontrakty zarůstají do ekosystémů Metaverse a web3. Nechceme předvídat jejich širší adopci, ale experimentujeme s nimi.

To mě zajímá

Niantic platform

Ninantic je silný hráč na poli Real world Metaverse a ve Web AR a Mobile AR. Jeho technologie Lightship a 8th wall nabízejí špičkové nástroje a možnosti pro vaše AR řešení.

To mě zajímá

Google a Apple AR/VR platform

Oba bigtechy nabízejí na svých platformách Android a iOS nejlepší sadu nástrojů pro vývoj nativních mobilních aplikací s AR/MR a VR. Oba vstoupí do éry web3 se svým produktem a platformou.

To mě zajímá

Backend and Frontend vývoj pro VR, AR a Metaverse svět

Postavíme backend a API pro vaši aplikaci v AR/MR/VR/XR i v Metaversu. Nabízíme integrace na vaše systémy i externí řešení třetích stran či platební brány.

To mě zajímá

Vývoj pro Metaverse platformy

Učíme se vytvářet prostředí, minihry a objekty nebo eventy do různých Metaverse platforem. Spolu s tím, jak budou tyto platformy růst, se chceme specializovat na ty nejpodstatnější.

To mě zajímá

Technologie vzdálené komunikace a spolupráce ve virtuálních světech

Ve virtuálních světech a v Metaverse aplikacích většinou nikoho nebaví být dlouho sám. Proto ve své aplikaci budete pravděpodobně potřebovat technologie umožňující realtime komunikaci obrazu a zvuku.

To mě zajímá

SnapAR

Jeden z nejlepších frameworků pro vývoj AR filtrů, miniaplikací, zážitků nebo např. try-on (vyzkoušej na sobě/u sebe) řešení. Řešení ze SnapAR můžete využít nejen ve Snapchat Apps a Snapchat Spectacles brýlích, ale i ve své mobilní aplikaci.

To mě zajímá

SparkAR

Řešení od Meta (Facebook) nabízející technologie pro AR filtry, miniaplikace a hry publikovatelné v platformě Facebooku a Instagramu.

To mě zajímá

Vývoj pro Meta Oculus a další platformy

Umíme vyvinout 3D prostředí, aplikaci s uživatelským rozhraním i animovaný či interaktivní obsah nebo minihru spustitelnou na zařízeních od Meta a další platformy a zařízení VR/AR/MR/XR.

To mě zajímá

Geospatial API

Technologie Google, Niantic a dalších stran umožňují díky 3D skenování ulic a zemského povrchu umístit do reálného světa téměř jakýkoliv virtuální předmět nebo prostředí na centimetry přesně.

To mě zajímá

Autentifikace klienta - KYC a AML ve virtuálních realitách a metaversech

Především práce s digitálními penězi, kryptoměnami a věkově citlivým obsahem vyžaduje, abyste ve svých řešení vyřešili ověřování věku a identity uživatele.

To mě zajímá

Vývoj pro XR brýle, skla apod.

Sledujeme vývoj XR brýlí, displejů ve sklech či head-up display (v autě, výloze nebo zrcadle) nebo transparentních bezrámečkových televizí. Tyhle technologie v dohledné době změní svět a chceme být připraveni.

To mě zajímá

Využití generativní AI (AI art/content generation)

Nasaďte do svého produktu umělou inteligenci, která dokáže v reálném čase generovat obsah, reagovat a přizpůsobovat vizuálně obsah nebo prostředí podle znalosti preferencí uživatele nebo kontext v kterém se nyní nachází.

To mě zajímá

No-code, Low-code i individuální vývoj MVP

Rychlý vývoj vašich MVP i se sofistikovanějšími Backendy, API, obslužnými frontendy, smartboty nebo disruptivními technologiemi (dApps, crypto, smart contracts, NFT, …) je důležitý pro rychlou validaci vaší myšlenky. Nabízíme proto vývoj na míru i využití codeless nebo no-code platforem, na kterých postavíme MVP za pár týdnů.

To mě zajímá

Integrace Headless CMS a databází

Pro vaši webovou, mobilní nebo VR/AR/MR/XR aplikaci postavíme řešení pro skladování a distribuci obsahu a dat na vhodných a použitelných řešení oddělených od vašeho Frontendu.

To mě zajímá

Product Discovery ve Virtuální realitě a Metaverse

Objevme spolu, jak svůj produkt adaptovat do virtuálních světů ve VR / AR / MR nebo vymysleme něco zcela nového. Máme vize a nápady.

To mě zajímá

UX audit stávajícího řešení

Zjistěte, na jaké UX chyby vaši návštěvníci narážejí, a kvůli kterým chybám odcházejí.

To mě zajímá

Uživatelský výzkum

Zjistěte, jací jsou doopravdy uživatelé vašeho webu, e‑shopu, mobilní aplikace nebo produktu.

To mě zajímá

Uživatelské testování

Zjistěte, jaké problémy mají uživatelé na vašem webu, e‑shopu, v mobilní aplikaci nebo s vaším produktem.

To mě zajímá

UX Teamleasing

Získejte kompletní UX pro váš projekt. Máme tým sehraných specialistů v oblasti UX a Product Discovery dostupný kdykoli potřebujete.

To mě zajímá

Vizuální design

Pomůžeme vám navrhnout to, jak má váš produkt vypadat a jaké emoce má vyvolávat.

To mě zajímá

Návrh uživatelského rozhraní

Pomůžeme vám navrhnout webovou či mobilní aplikaci, eshop nebo web.

To mě zajímá

Zvyšování konverzního poměru (CRO)

Zjistěte, jak zvýšit konverze ve vašem produktu.

To mě zajímá