Tvorba webových stránek

Petr Hložek,
PHP programátor

Tvoříme úspěšné weby, které zaměřujeme na plnění jejich cílů jako prodej služeb, produktů, sběr leadů a podobně. Díky kvalitnímu systému pro správu obsahu, za kterým stojí vhodně zvolené technologie, dosahujeme skvělých metrik v oblasti rychlosti, stability a bezpečnosti.

Petr Hložek, PHP programátor

Předimplementační analýza

Před samotným začátkem se o vás potřebujeme dozvědět co nejvíce. Budeme se hodně ptát; co děláte, jak to děláte a na koho cílíte. Jedině tak zjistíme, co opravdu potřebujete.

Persony, cílové skupiny, obsahová strategie

Je důležité vědět, pro koho web děláme a jak s ním komunikovat. Živnostník, asistentka, ředitel? Na koho cílíte vy?

Analýza klíčových slov

Zjistíme co vaši potenciální zákazníci vyhledávají a jak tomu říkají. Hledají častěji ledničky nebo chladničky? Vyhledávací dotazy kategorizujeme a analyzujeme.

Tvorba informační architektury

Na základě analýzy klíčových slov vytvoříme informační architekturu. Jde o strukturu webu. Dobrá architektura zajistí, že návštěvníka dovedeme ke stanoveným cílům.

Tvorba wireframe modelu

Vytvoříme wireframe webu; jednotlivě a systematicky poskládáme všechny prvky webu, aby web plnil své cíle.

Copywriting

Ne nadarmo se říká, že obsah je král. Kvalitní obsah pomůže přivést návštěvníky, které můžeme proměnit v zákazníky. Dáme si na něm záležet.

Grafický návrh

Grafika je kabátem pro wireframe model. V tuto chvíli již budeme mít obsah i strukturu. Vymyslíme působivou a adekvátní grafiku, která vás odliší od konkurence.

Kódování a nasazení CMS

I když je grafika super, nic neumí. Nakódujeme ji tak, aby se zobrazovala krásně nejen na PC, ale i na tabletech a mobilech, prostě responzivně!

Plnění obsahem

Připravený obsah naplníme do nakódovaného webu. Nepodceníme to. Víme, že na plnění záleží a chceme, aby se web správně zobrazoval na všech zařízeních.

Testování

Záleží nám na výsledku a proto po sobě vše pečlivě otestujeme. Chyby se stávají, ale máme proces, díky kterému se nám daří jejich výskyt minimalizovat.

Spuštění

Konečně přijde ten toužený okamžik. Spustíme web a můžete o něm dát vědět celému světu. I my se s ním budeme chtít chlubit.

Vytvořili jsme tyto skvělé weby

Pojďme společně dělat internet lepší.