Heureka Group

Nadnárodní web pro Heureka group

V rámci spolupráce s Heureka Group a.s. jsme dostali příležitost vytvořit nový nadnárodní web zacílený na prezentaci produktů a služeb Heureky.

Heureku asi netřeba představovat. Většina lidí, co se pohybuje na internetu, ji jistě zná. Co je ale Heureka Group?

"9 zemí ve střední a východní Evropě, přes 20 millionů návštěvníků měsíčně a síť přes 55 000 online obchodů. To je Heureka Group. Největší evropský cenový srovnavač a poradce online nakupování. Zjednodušujeme a usnadňujeme online nakupování pro miliony zákazníků každý den," přeloženo z Heureka.group.

Kódování šablon

Od Heureky jsme v tomto případě dostali hotový grafický návrh. Naše úloha byla jej nakódovat. Web obsahuje několik zajímavostí. Na hlavní straně je interaktivní mapa, která při najetí myší zobrazuje nejdůležitější data o daném státu. Na mobilním zařízení je tato mapa nahrazena tabulkou, abychom zajistili příjemný uživatelský zážitek.

Heureka.group responzivní šablona

Heureka.group - responzivní šablona

Grafy, grafy, grafy

Na webu se používá několik typově různých grafů. Ty se využívají pro vizualizaci obsahu na detailu jednotlivých zemí. Implementovali jsme proto knihovnu Apexcharts.js, díky které může Heureka využívat různé styly a odlišná provedení při práci s obsahem.

Apexcharts.js

Nasazení na CMS

Abychom umožnili snadnou správu obsahu na straně kienta, tak jsme i na tomto projektu nasadili naše proprietární CMS EIP. Díky tomu je možné snadno upravovat obsah, nastavovat metadata pro sociální sítě, vyhledavače (SEO) nebo upravovat části šablon. 

EIP CMS Ilustrační obrázek

EIP CMS - ilustrační obrázek

Pojďme společně dělat internet lepší.