Přidej se k nám

Přidej se k nám a dělej internet lepší :)

Jsme parta, která chce odevzdávat našim klientům nejlepší možný výsledek. Koukáš na to stejně? Přidej se k nám…

Nenašli jste pozici, ale chcete u nás pracovat?

Proč pracovat právě s námi

V Designers & Developers děláme internet lepší. Je to naše mantra, kterou se řídíme při všem co děláme. Chceme, aby naše práce dávala smysl, aby naše výstupy posouvaly internet kupředu. Věnujeme velké úsilí tomu, abychom poznali nejen požadavky našich klientů, ale také chování jejich zákazníků. Díky tomu dodáváme to nejlepší možné řešení.

Jsme tým šestnácti nadšenců, kde více jak polovina z nás se zaměřuje na UX. Máme za sebou hodně uživatelských testů, což nám dodává znalosti k prototypování webů a e‑shopů i webových a mobilních aplikací (iOS a Android). Avšak uživatelské testy nejsou to jediné co děláme, vždy se chceme opřít o data našich klientů a poznání jejich zákazníků. K tomu máme v týmu dva výzkumníky.

Ve vývoji se zaměřujeme na řešení pro weby a e‑shopy. Vyvíjíme vlastní CMS a e‑shopové řešení, které nám umožňuje nabídnout pro naše klienty jednoduché a komfortní řešení správy obsahu. Pro náročné klienty pak zajišťujeme i následné služby, které zahrnují helpdesk a další rozvoj webu.

Věříme na pracovní prostředí, které umožňuje svobodu vyjadřování, osobní rozvoj a kreativitu, a kde je vždy prostor být tím, kým jsme. Věříme, že v různorodosti je síla a diskuze může vést ke skvělým výsledkům. A taky v to, že když je nám v práci příjemně, pozitivně se to odráží na tom, co děláme.

Jaké nabízíme benefity

25 dní dovolené a sickdays

Je potřeba odpočívat, proto nabízíme 25 dní dovolené.

Plovoucí pracovní doba

Je na tobě, zda rád vstáváš brzy a také brzy odcházíš z práce nebo si raději přispíš.

1 den v měsíci na vlastní rozvoj

Máme vyhrazený jeden den v měsíci, kdy se můžeš věnovat něčemu, co tě profesně posune.

A další...

Dále nabízíme účasti na konferencích, kafe, čaj nebo dotovanou multisportku…

Jak se u nás žije?