Tvorba e-shopu na míru

,

Stavíme e‑shopy podle specifických potřeb produktů, jejich propagace a integrace na služby třetích stran. Naše priority jsou rychlost řešení, uživatelská přívětivost a možnosti dlouhodobého rozvoje. To zajišťujeme díky vhodně zvoleným technologiím a mnohaletým zkušenostem našeho týmu.

,

Předimplementační analýza

Abychom správně pochopili kdo jste, co je pro vás důležité a jak musíme celý e-shop připravit, potřebujeme se dozvědět co nejvíce. Letmá schůzka nestačí. Zanalyzujeme proces a potřeby, abychom znali rozsah a cíle.

Persony, cílové skupiny, obsahová strategie

Je důležité vědět, pro koho e-shop stavíme a jak s ním komunikovat. Maminky s dětmi, podnikatelé, studenti? Na koho cílíte, a jak se chová?

Analýza klíčových slov

Zjistíme co vaši potenciální zákazníci vyhledávají a jak to nazývají. Hledají častěji ledničky nebo chladničky? Vyhledávací dotazy kategorizujeme a analyzujeme.

Tvorba informační architektury

Na základě analýzy klíčových slov vytvoříme informační architekturu. Jde o strukturu e-shopu. Dobrá architektura zajistí, že návštěvníka dovedeme pohodlně k nákupu.

Tvorba wireframe modelu / prototypu

Vytvoříme wireframe e-shopu nebo jeho prototyp. Systematicky poskládáme všechny prvky tak, aby e-shop plnil své cíle.

Copywriting

Ne nadarmo se říká, že obsah je král. Vhodné textace pomohou proměnit návštěvníky v zákazníky. Dáme si na nich záležet.

Grafický návrh

Grafika je kabátem pro wireframe či prototyp. Navrhneme působivou a adekvátní grafiku, která vás odliší od konkurence. Důvěryhodná grafika e-shopu podpoří prodeje.

Implementace

I když je grafika super, nic neumí. Nakódujeme ji tak, aby se zobrazovala krásně nejen na PC, ale i na tabletech a mobilech, prostě responzivně! E-shop nasadíme na vývojový server, kde můžete celý vývoj sledovat.

Import produktů, plnění obsahem

Do e-shopu naimportujeme produkty z vašeho informačního systému, původního e-shopu a nebo jej naplníme ručně. Dobře navrženou synchronizací produktů docílíme snížení chybovosti a snížení provozních nákladů.

Testování

Záleží nám na výsledku, a proto po sobě vše pečlivě otestujeme. Chyby se stávají, ale máme proces, díky kterému se nám daří jejich výskyt minimalizovat.

Spuštění

Konečně přijde ten vytoužený okamžik. Spustíme e-shop a můžete o něm dát vědět celému světu. I my se s ním budeme chtít chlubit.

S čím vám dále můžeme pomoct

Vytvořili jsme tato fungující e-shopová řešení

Pojďme společně dělat internet lepší.